W3Schools.com
W3Schools.com
W3Schools.com style=
W3Schools.com

Events

Loading Events
Find Events

Event Views Navigation

Events for May 6, 2017

Day Navigation

All Day

Recycling Squad – Mures

May 6

Luăm inițiativa și facem o schimbare în cadrul comunității locale, încurajând alți tineri să participe alături de noi la un proces de ecologizare.  Ne întâlnim la Sediul Școala de Valori (str. Mihai Viteazul, nr. 62) în data de 6 mai, …

Continue reading

Find out more »
Ongoing

Do Your Thing – Mureș

May 4 @ 10:00 am - June 22 @ 5:00 pm

Este un proiect care a sesizat nevoia şi dorința elevilor de a-şi cultiva pasiunile în afara şcolii, într-un mod interactiv şi interesant. Proiectul îşi propune crearea unui cadru non-formal în care tinerii pasionați de un anumit subiect (fotografie, gastronomie, IT, …

Continue reading

Find out more »
+ Export Events