W3Schools.com
W3Schools.com
W3Schools.com style=
W3Schools.com

Events

Loading Events
Find Events

Event Views Navigation

Events for May 20, 2017

Day Navigation

Ongoing

Do Your Thing – Mureș

May 4 @ 10:00 am - June 22 @ 5:00 pm

Este un proiect care a sesizat nevoia şi dorința elevilor de a-şi cultiva pasiunile în afara şcolii, într-un mod interactiv şi interesant. Proiectul îşi propune crearea unui cadru non-formal în care tinerii pasionați de un anumit subiect (fotografie, gastronomie, IT, …

Continue reading

Find out more »

LeaderShift – Mures

May 19 @ 10:00 am - May 21 @ 5:00 pm

Este un eveniment dedicat tinerilor cu vârste curpinse între 16 și 22 de ani, care au participat la minim 2 proiecte Școala de Valori (peste 30 de ore). În cadrul acestui program accelerat de dezvoltare, participanții își îmbogățesc cunoștințele despre …

Continue reading

Find out more »

Gândește în Stil Mare – Toplița

May 19 @ 10:00 am - May 21 @ 5:00 pm

Gândește în stil MARE oferă o experiență de învățare accelerată, condensând activităţi precum: lucru în echipă, feedback personalizat, coaching și ateliere practice. Se adresează liceenilor, fiind special conceput pentru a-i ajuta să traverseze adolescența mai ușor, bucurându-se de ea și …

Continue reading

Find out more »
+ Export Events