W3Schools.com
W3Schools.com
W3Schools.com style=
W3Schools.com

Events

Loading Events
Find Events

Event Views Navigation

Events for June 16, 2017

Day Navigation

All Day

Think Ahead (atelierele Pendo și Argument) – Mures

June 16, 2017 - June 18, 2017

Think Ahead este programul special creat pentru liceeni, care îi ajută să se cunoască, să-și identifice valorile şi ulterior să inspire prin propria personalitate. Pentru că cel mai bine învăţăm prin exerciţii, am pregătit workshop-uri practice, cu jocuri, interacţiuni animate, …

Continue reading

Find out more »
Ongoing

Do Your Thing – Mureș

May 4, 2017 @ 10:00 am - June 22, 2017 @ 5:00 pm

Este un proiect care a sesizat nevoia şi dorința elevilor de a-şi cultiva pasiunile în afara şcolii, într-un mod interactiv şi interesant. Proiectul îşi propune crearea unui cadru non-formal în care tinerii pasionați de un anumit subiect (fotografie, gastronomie, IT, …

Continue reading

Find out more »
+ Export Events