W3Schools.com
W3Schools.com
W3Schools.com style=
W3Schools.com

La Obiect - Mures

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

La Obiect – Mures

May 30, 2017

La Obiect s-a născut din dorința de a le oferi liceenilor informații practice despre domenii cu care se vor întâlni în viață la fiecare pas: juridic, civic, financiar și politic. Proiectul se adresează elevilor de liceu cu vârste cuprinse între 15-19 ani. Structura evenimentului este cea de Bibliotecă Vie, iar participanții vor primi informații de bază despre fiecare dintre aceste domenii, în mod non-formal, de la cei profesionști invitați. Evenimentul încurajează interacțiunea dintre participanți și speakeri.


Fă o investiţie de viitor și sprijină financiar tinerii ambițioși. Donează pentru educație!


Details

Date:
May 30, 2017
Event Category: