GROW Summer Camp

“If you wanna go fast, go alone. If you wanna go far, go together”

Salutare! Ai auzit probabil de multe ori fraza de mai sus. Dar ai pus-o vreodată în practică? Indiferent de răspunsul tău, hai să-ți spunem o poveste. Se numește “Povestea #GameChanger-ilor” și începe cu o echipă de 6 oameni care au decis că vara anului 2017 va avea două momente decisive:

Casa Bella, județul Argeș

26 – 31 august

Tabăra Șăulia, județul Mureș

3 – 8 septembrie

Echipei oganizatorilor i se alătură alți omuleți deja dragi ție, care vin din țări diferite și care, împreună cu un grup de traineri români pasionați, se vor asigura că acțiunea se desfășoară ca la carte.

Pentru ca povestea noastră să continue avem nevoie și de eroi. Iar aici intri în scenă TU, un potențial #GameChanger!  Imaginează-ți magia creată dacă 80 de oameni GROWzavi se vor întâlni la Casa Bella și alți 80 la Tabăra Șăulia!

Nu te-am convins inca?

Uite de ce GROW Summer Camp e cea mai bună idee pentru vara ta:

Te  întâlnești  cu mulți alți  GROWzavi  din  toată țara și construiți  împreună  amintiri de neuitat;

Te distrezi și înveți în același timp, în cadrul unor activități care te vor dezvolta personal și profesional;

Cunoști oameni cu povești de viață impresionante a.k.a. trainerii, care te vor ghida în aventura autocunoașterii.

Ok, acum că am format echipa, hai să clarificăm câteva lucruri. Ca să fii un #GameChanger autentic, în primul rând trebuie să cunoști REGULILE.

Cum aplici

1. Completezi formularul

2. Vei fi contactat de echipa noastră în cel mult 2 zile de la aplicare și va trebui să ne trimiți un clip care să ne convingă că meriți să fii un viitor #GameChanger.

3. După ce primim clipul de la tine, trecem la partea administrativă – plata taxei și acordul părinților. Vei avea aproximativ 2 săptămâni la dispoziție ca să plătești taxa de înscriere și să ne trimiți acordul semnat de părinții tăi.

Taxa de participare

Taxa variază în funcție de perioada în care te înscrii:

• Eary Bird (1 martie-15 aprilie): 750 lei
  • On time Bird (16 aprilie-30 iunie): 820 lei
  • Lazy Bird (1-31 iulie): 900 lei

Important! După ce ai făcut plata, în totalitate sau doar o tranșă, suma este nerambursabilă!

Acestea fiind spuse, dacă ai citit totul până acum, înseamnă că ești gata să fii parte din experiența GROWzavă a verii. Ce mai aștepți? Aplică acum!

Vezi cum au fost edițiile anterioare GROW Summer Camp!

Alina Macare
E-mail: growsummercamp@scoaladevalori.ro