Forbes Kids și Forbes România lansează Forbes Heroes Junior, un eveniment unde speakerii sunt tineri cu vârste cuprinse între 9 și 19 ani, care au obținut rezultate fantastice în sport, informatică, matematică, fizică, chimie și antreprenoriat.

Sâmbătă, 15 septembrie 2018, începând cu ora 8:00, la ARCUB Gabroveni, te invităm la Forbes Heroes Junior să afli povești de succes despre cum tinerii au reușit să-și descopere pasiunea pentru domeniul ales și cu ce provocări s-au confruntat pe parcurs.

4 dintre speakeri sunt foști participanți în programele Școala de Valori și ne mândrim cu ei! 

La Forbes Heroes Junior vei afla cum pasiunea ta pentru sport, robotică, fizică, chimie sau antreprenoriat este primul pas către visul tău.

Forbes România și Forbes Kids promovează adevărații eroi, modelele care trebuie urmate în viață, cei care contribuie la progresul societății prin consolidarea valorilor în sistemele existente.

Vino să îi cunoști și să afli cum poți și tu să fii eroul generației tale!

Forbes Heroes Junior – o zi de inspirație, training și povești pe care nu le vezi la televizor!

Detalii și înscrieri: https://www.facebook.com/events/287035261849683/