Streamline your workflow with Stack

Build lean, beautiful websites with a clean and contemporary look to suit a range of purposes

Try Builder Live or view the demos
Image
Highly Customizable

Stack's visual style is simple yet distinct perfect for any project whether it be a basic marketing site, or multi-page company presence.

Experience quality

Stack is built with customization and ease-of-use at its core — whether you're a seasoned developer or just starting out, you'll be making attractive sites faster than any traditional WordPress Theme.

Image

Each purchase of Stack includes six months of free support, including access to our dedicated support forum. In addition to support you'll recieve lifetime updates, including new content and bug-fixes.

Customers love Stack's robust and modern design

Multiple font and colour scheme options mean that dramatically altering the look of your site is just clicks away.

A trusted partner to the best

Working with the industries best and brightest minds to deliver outstanding results

• Image
  • Atât conținutul, cât și utilitatea cursului a fost binevenită pentru copilul meu, deoarece are 9 ani și acum tot ce își dorește este să își cheltuiască pușculița pe tot felul de jucării. A înțeles că trebuie să își păstreze bănuții pentru a-și putea lua și o bicicletă sau o trotinetă electrică, pe care oricum ar fi trebuit să i le iau eu😁...așa am scăpat eu de cheltuieli, iar ea a învățat că trebuie să își păstreze bănuții pentru lucruri utile. Sunt convinsă că un singur curs nu va face minuni, dar este un început destul de promițător. Mulțumesc frumos!
  • Atât eu, cât și elevii mei am fost captivați de conținuturile transmise, dar mai ales de modul de prezentare al acestora. Știm cu toții că educația financiară cuprinde noțiuni mai dificile pe care elevii nu le înțeleg cu foarte multă ușurință, însă în cadrul atelierului, s-au folosit metode active de implicare a tuturor elevilor, respectând particularitățile individuale și de vârstă ale acestora: joc, chestionare, dezbateri, explicații foarte utile în activitatea cotidiană.
  • Copiii știu despre bani, dar foarte puțini știu despre bugetul familiei, despre valori, economii. Această activitate cred că le-a explicat tot ce înseamnă un buget al familiei, le-a completat informațiile cu termeni ca dobândă, valoare, cont personal și au aflat și la ce vârstă îți pot deschide un cont. Eu zic că informațiile au fost foarte potrivite pentru vârsta lor și îi va ajuta în viitor.

Purchase Stack now and get lifetime free content updates

Each purchase of Stack comes with six months free support — and a lifetime of free content and bug-fix updates.

Purchase on Envato $59 USD