Find Creative Industry Jobs

Browse freelance and ongoing jobs from over 1,000 high-profile employers

The world's best companies, and jobs

We work with some of the most sought-after companies in tech to recruit outstanding applicants

• Image

Popular Categories

Recent Listings

Built for teams

Ideal for large and small organisations

Streamline your design career with Stack Jobs

Launching an attractive and scalable website quickly and affordably is important for modern startups — Stack offers massive value without looking 'bargain-bin'.

Learn More »

Atât conținutul, cât și utilitatea cursului a fost binevenită pentru copilul meu, deoarece are 9 ani și acum tot ce își dorește este să își cheltuiască pușculița pe tot felul de jucării. A înțeles că trebuie să își păstreze bănuții pentru a-și putea lua și o bicicletă sau o trotinetă electrică, pe care oricum ar fi trebuit să i le iau eu😁…așa am scăpat eu de cheltuieli, iar ea a învățat că trebuie să își păstreze bănuții pentru lucruri utile. Sunt convinsă că un singur curs nu va face minuni, dar este un început destul de promițător. Mulțumesc frumos!

Atât eu, cât și elevii mei am fost captivați de conținuturile transmise, dar mai ales de modul de prezentare al acestora. Știm cu toții că educația financiară cuprinde noțiuni mai dificile pe care elevii nu le înțeleg cu foarte multă ușurință, însă în cadrul atelierului, s-au folosit metode active de implicare a tuturor elevilor, respectând particularitățile individuale și de vârstă ale acestora: joc, chestionare, dezbateri, explicații foarte utile în activitatea cotidiană.

Copiii știu despre bani, dar foarte puțini știu despre bugetul familiei, despre valori, economii. Această activitate cred că le-a explicat tot ce înseamnă un buget al familiei, le-a completat informațiile cu termeni ca dobândă, valoare, cont personal și au aflat și la ce vârstă îți pot deschide un cont. Eu zic că informațiile au fost foarte potrivite pentru vârsta lor și îi va ajuta în viitor.

Applicants find jobs with Stack

On average, applicants are 40% more likely to find ongoing work in the creative industry using our jobs board.

Create a profile
It's Free