Later edit: Anunțul nu mai este valabil

Suntem în căutarea unui om “priceput la toate” pentru poziţia de Office Manager. Dacă te atrage ideea de a lucra într-un mediu dinamic, prietenos şi în continuă creştere, alături de o echipă tânără şi pasionată de educaţie, te invităm să trimiţi CV-ul tău actualizat pe adresa andra.baban@scoaladevalori.ro, având la subiect:  Pozitie Office Manager – Scoala de Valori.

CERINTE

  • Absovent/ă studii medii sau superioare;
  • Experienţa anterioară sau lucrul într-un ONG reprezintă un avantaj;
  • Cunoştinţe avansate: MS Office, Google, Google Drive;
  • Abilităţi de organizare şi orientat/ă către soluţionarea problemelor;
  • Persoană ordonată şi structurată;
  • Atenţie la detalii;
  • Capacitatea de a stabili relaţii;
  • Toleranţă crescută, perseverenţă;
  • Abilităţi de comunicare interpersonală;
  • Adaptabilitate la sarcini de lucru schimbătoare;
  • Abilitatea de a gestiona simultan mai multe sarcini;
  • Competenţe de lucru în echipă;
  • Spirit creativ, inovativ şi proactivitate;
  • Atitudinie pozitivă şi mobilizare.

RESPONSABILITATI

  • Asigurarea unei bune functionări a sediului asociaţiei;
  • Suport pentru toate departamentele, proiectele şi evenimentele desfăşurate în cadrul asociaţiei (Coordonatori de departamente – Financiar, Comunicare, Cercetare, HR; Manageri de proiecte, Board; voluntari);
  • Este responsabil/ă de: achiziţionarea materilalelor de birotică necesare, corespondenţă, transmiterea la timp a informaţiilor primite pe adresele de contact oficiale (telefon, adresă de mail);
  • Cunoaşterea tuturor proiectelor desfăşurate în Şcoala de Valori;
  • Ţine evidenţa tuturor materialelor logistice aflate în birou şi este responsabil/ă de gestionarea acestora pentru proiecte, activităţi şi evenimente;
  • Arhivarea electronică a documentelor importante prin scanat şi completat în drive: contracte, formulare 2%;
  • Ţine evidenţa tuturor bunurilor ce aparţin organizaţiei: laptopuri, videoproiectoare, alte echipamente electrice şi electrocasnice, mobilier şi consumabile;
  • Asigură ciclul de semnare al contractelor: printare, semnare, trimitere, scanare, îndosariere şi arhivare;
  • Asigurarea funcţiei de suport în activităţi spontane şi neprevăzute;
  • Participarea la diverse activităţi interne: şedinţe (dacă este nevoie), programe de pregătire pentru membrii asociaţiei, team buildinguri etc.

ALTE INFORMATII

  • îţi oferim posibilitatea de a te dezvolta într-un mediu activ şi a-ţi pune amprenta în proiecte inedite;
  • mediu de lucru dinamic, o echipă faină;
  • sediu central în Bucureşti – Universitate
  • interacţiune cu adolescenţi beneficiari ai proiectelor noastre;
  • o colaborare pe termen lung.

Aşteptăm cu interes un mail cu CV-ul tău până pe 14 iulie 2017 la adresa andreea.dinu@scoaladevalori.ro, cu titlul “Rol Office Manager – Scoala de Valori” 🙂