Pricing plans that scale with your business

Hot! Over 280 interface blocks, 140 demo pages and Variant Page Builder. Purchase Stack for $59 USD.
Free
$0

• 1GB Online Storage
Light
$19

• 4GB Online Storage
Value
Medium
$29

• 10GB Online Storage
  • 10 Unique Users
Heavy
$79

• Unlimited Storage
  • 100 Unique Users
  • Event Scheduling
  • No Downtime

What do customers think of Stack?

Atât conținutul, cât și utilitatea cursului a fost binevenită pentru copilul meu, deoarece are 9 ani și acum tot ce își dorește este să își cheltuiască pușculița pe tot felul de jucării. A înțeles că trebuie să își păstreze bănuții pentru a-și putea lua și o bicicletă sau o trotinetă electrică, pe care oricum ar fi trebuit să i le iau eu😁…așa am scăpat eu de cheltuieli, iar ea a învățat că trebuie să își păstreze bănuții pentru lucruri utile. Sunt convinsă că un singur curs nu va face minuni, dar este un început destul de promițător. Mulțumesc frumos!

Atât eu, cât și elevii mei am fost captivați de conținuturile transmise, dar mai ales de modul de prezentare al acestora. Știm cu toții că educația financiară cuprinde noțiuni mai dificile pe care elevii nu le înțeleg cu foarte multă ușurință, însă în cadrul atelierului, s-au folosit metode active de implicare a tuturor elevilor, respectând particularitățile individuale și de vârstă ale acestora: joc, chestionare, dezbateri, explicații foarte utile în activitatea cotidiană.

Copiii știu despre bani, dar foarte puțini știu despre bugetul familiei, despre valori, economii. Această activitate cred că le-a explicat tot ce înseamnă un buget al familiei, le-a completat informațiile cu termeni ca dobândă, valoare, cont personal și au aflat și la ce vârstă îți pot deschide un cont. Eu zic că informațiile au fost foarte potrivite pentru vârsta lor și îi va ajuta în viitor.

Frequently Asked Questions

How do refunds work?

Open a refund request with us and we can work with you to resolve it ASAP.

Can I pay using AMEX?

Yes, we accept all major credit cards, including AMEX, so rack up those points!

Is there a bulk-buy discount?

We have corporate and enterprise arrangements that our pricing team can assist with on a case-by-case basis. Contact Us for info.

Is there a minimum contract term?

No! The beauty of our service is that you can cancel anytime you need to — no questions asked.

Do I need an SSL certificate?

This depends on whether your plan to process the payment on your site or not. We recommend using a third-party provider to unburden yourself.

Purchase Stack now and get lifetime free content updates

Each purchase of Stack comes with six months free support — and a lifetime of free content and bug-fix updates.

Purchase on Envato $59 USD