Vara se apropie cu paşi repezi şi adolescenţii noştrii sunt nerăbdători să trăiască noi experienţe de învăţare. Pentru ei continuăm seria GROW Summer Camp, taberele în care adolescenţi din toată ţara au posibilitate de a învăţa într-un cadru non-formal despre viaţă, relaxare, şi cum să schimbe lumea în bine, folosindu-se de super-puterile proprii. 

Pentru că ei sunt the #GameChangers de mâine, dorinţa noastră e să le oferim posibilitatea de a participa şi liceeniilor cu resurse mai puţine. Cu ajutorul pasionaţilor de înot, vrem să facem 20 de tineri fericiţi. Pentru ei participăm la Swimathon 2017, cel mai mare eveniment de fundraising prin înot, din România.

Alături de înotători curajoşi, anul acesta vrem să facem valuri în 4 oraşe: Bucureşti, Iaşi, Tîrgu Mureş şi Bacău. Dacă vrei să îţi testezi limitele şi să te răcoreşti într-o piscină alături de o gaşcă de oameni dornici să te încurajeze să fii şi mai bun, te aşteptăm să ne reprezinţi la eveniment! Adu-ţi şi prietenii şi completaţi FORMULARUL până pe 25 mai. Promitem o atmosferă făină, încurajări GROWzave şi multă distracţie 😉

Lucrează-ţi bras-ul de fundraiser şi ajută un adolescent să fie #GameChanger!