Mulțumim că v-ați înscris pentru Bursele stART 2021. Împreună am găsit noua generație de tineriartiști din țară.

Am ales cei 30 de bursieri care vor beneficia de susținere financiară pentru pasiunile lor în acest an.Vezi lista mai jos.

Câștigătorii Bursele stART 21021

Vezi aici cum a decurs procesul de selecție pentru Bursele stART 2021, câți elevi s-au înscris, dar și care au fost criteriile în baza cărora am ales elevii câștigători.

Bursele stART este un program cu tradiție prin care căutăm și susținem financiar elevii talentați din România. Aflat la a 6-a ediție, prin acest proiect căutăm în toată țara elevii care sunt pasionați de pictură, desen, muzică, fotografie, scriere creativă sau vlogging și le oferim burse care să îi ajute să își dezvolte talentul.

Mulțumim partenerului nostru, Provident Financial România, pentru susținerea pe care ne-a arătat-o la fiecare ediție.