Fii voluntar Școala de Valori!

Tot ce îți trebuie pentru a crește și a învața lucruri noi!

Școala de Valori are o echipă mare și prietenoasă, cu oameni dedicați care caută să-și mărească efectivul și te așteaptă oricând să i te alături. Dacă voluntariatul este pe lista rezoluțiilor tale pentru noul an sau pur și simplu vrei să te implici, să contribui și să înveți, dă-ne de veste și noi te includem în super gașca de voluntari.

Learning by doing

Ne poți ajuta și în cadrul atelierelor, prin suport tehnologic, creativitate și energie bună. Asta dacă ești pasionat(ă) de ceea ce înseamnă learning by doing sau project management, într-un ONG educațional.

Ajuta proiectele sa se intample

Avem o mulțime de departamente în care poți descoperi care sunt atuurile tale. De la operațional, resurse umane, finanțe, cercetare și până la comunicare,, ai ocazia să investești timp pentru o cauză în care credem cu toții cu determinare - educația centrată pe valori pentru tinerii cu potențial (neexplorat)!

Sună interesant?

Vino alături de noi ca voluntar şi implică-te pentru
o societate bazată pe valori, susţinută de oameni de caracter!

Fii voluntar